Oferta pracy w Hollystyle.pl

Pracownik ds. wsparcia sprzedaży internetowej

Od 14 lat sprzedajemy bieliznę znanych Polskich marek teraz również w Internecie przez sklep internetowy.
Jeśli jesteś osobą pasjonującą się marketingiem internetowym to zapraszamy do nas
Oferujemy:
Ciekawą i twórczą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Stałą pracę w branży e-commerce
Rozwój zawodowy w stabilnej firmie
Pracę w profesjonalnym zespole
Możliwość stałego zatrudnienia.

Zakres obowiązków:
 - Tworzenie kreatywnych treści i przekazów marketingowych na potrzeby kampanii prowadzonych w Internecie
 - prowadzenie fan page
 - optymalizacja istniejących procesów sprzedaży i obsługi klienta w serwisie,
 - przygotowanie newsletterów i ich wysyłka
-  bieżąca analiza rynku i trendów w branży.
 - pomoc klientom sklepu internetowego w doborze produktów
 - kontakt z magazynem i logistyką w sprawie zamówień

Oczekiwania:
- mile widziane doświadczenie w prowadzeniu sklepu internetowego / e-commerce
- umiejętność redagowania / tworzenia opisów produktów tzw. lekkie pióro
- znajomość dostępnych na rynku rozwiązań w zakresie e-commerce,
- wielozadaniowość i kreatywność
- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
- chęć uczenia się
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
- otwartość, nastawienie na prace w zespole,
- sprawna organizacji pracy i terminowość
- zaangażowanie i dynamizm w działaniu;
- znajomość obsługi mediów społecznościowych

CV wraz z listem motywacyjnym z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29. 08. 1997, Dz. U. nr 133 poz. 883) prosimy przesyłać na adres kontakt@hollystyle.pl